Str. Brailei, nr. 197, bloc A1, parter, Micro 20, Galati

0236 319 600 / 0736 624 677 / 0742 103 018

L-V: 08:00 - 20:00 / S: 09:00 - 13:00 / D: Inchis

Blvd. George Cosbuc, Nr. 251, Incinta Galati Shopping City

0736 624 676 / 0743 232 821

Zilnic : 10:00 - 22:00

Angajam

imagine

RECRUTAM Operator Produse textile

CERINTE

  • Studii: minim absolvent liceu cu bacalaureat
  • Cunostinte minime privind compozitia produselor textile
  • Abilitati de comunicare, lucru in echipa
  • Atitudine proactiva si orientare catre client
  • Cunostinte de utilizare a calculatorului
  • Abilitati utilizare echipamente specifice

RESPONSABILITATI

  • Preluarea/predarea produselor textile de la/catre client
  • Oferirea informatiilor corecte intr-o maniera profesionista
  • Organizarea si urmarirea comenzilor in curatatorie

BENEFICII

  • Lucrul intr-un mediu tanar si dinamic
  • Program full time in sistem de ture
  • Pachet salarial atractiv

Daca indeplinesti aceste cerinte si iti doresti sa te alaturi echipei noastre, atunci esti candidatul pe care il cautam! Te asteptam la interviu!

Trimite CV-ul tau la contact@gogocleaning.ro sau suna de Luni pana Duminica, intre orele 10.00 - 16.00 la numarul de telefon: 0743 232 821

imagine

RECRUTAM  Calcator produse textile

CERINTE

  • Finisarea produselor textile conform etichetelor de intretinere
  • Indepartarea petelor

BENEFICII

Trimite CV-ul tau la contact@gogocleaning.ro sau suna de Luni pana Duminica, intre orele 10.00 - 16.00 la numarul de telefon: 0743 232 821